Есенски Блузи За Женски Женски Модни Печатени Лабави Маици Ракави Блуза Против Вратот Обични Врвови Сини М

Есенски Блузи За Женски Женски Модни Печатени Лабави Маици Ракави Блуза Против Вратот Обични Врвови Сини М

DEN 2.67

Достапност

Женска Мода Печатени Лабава Маица 3/4 Ракави Блуза V Вратот Повик Tops Features : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење.2.Многу кул за носење многу ново за изгледот. 3.Удобно и пријатно, може да ја носи личноста дома или на работа. 4.Овој Лесен, блузи е совршен за Оние Удобни денови!5.Продолжете да се подобрувате за да ја направите вашата облека поудобна. Информации за производот : Сезона : Четири Сезони Пол : Женска Пригода : Дома, Дневен Материјал : I95%Полиестер, 5%Спандекстил : Секојдневен, Моден Ракав Должина : 3/4 Ракав Јака : V-Вратот : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Жени Со Големина : S Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 94см/37.01 "Ракав : 41.5 см/16.34 "Должина : 66см/25.98". Големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 100см/39.37 "Ракав : 42.5 см/16.73 "Должина : 67см/26.38". Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 106см/41.73 "Ракав : 43.5 см/17.13 "Должина : 68см/26.77". Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 112см/44.09 "Ракав : 44см/17.32 " Должина : 69см/27.17". Големина : XXL Големина. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 118см/46.46 "Ракав : 44.7 см/17.60 "Должина : 70см/27.56" . Големина : ХХХЛ Големина. : 3 X-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 124cm/48.82 "Ракав : 45cm/17.72" Должина : 71cm/27.95 " падне блузи за жени, падне блузи, падне долги ракави кошули за жени, пад кошули плус големина жени, fall облека жени, жени плус големина дозвола 5 5. ①Карактеристики : женски кошули со долги ракави за жени, женски паѓаат врвови, преголеми маици блуза. ●Материјал●Женската блуза е изработена од висококвалитетни ткаенини погодни за кожата со одредена еластичност. ①Големина е тенок фит,ви препорачуваме да нарачате поголема големина,ако сакате опуштена големина. `+Прилики погоден за fall, лето, дневно, одмор, секојдневен, отворен, одмор, забава итн. €Инструкции За перење + нашата ткаенина не е лесно да се деформира и може да се мие рачно/машина за перење/суво чистење.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката