Тајни богатства braletе женска меморија за пена од пена

Тајни богатства braletе женска меморија за пена од пена

DEN 639.20

Достапност

Вие нема да сакате друга bralette! Пронајдете удобност во оваа бралета со тотална поддршка и без жица. Измазнување на мемориската пена се формира на вашето тело што ја прави оваа bralette како главен главен дел. Супер меки отстранливи влошки за пена за меморија што ви се вклопуваат; Кабриолет ленти за тркачки бек; Потпис хардвер од розово злато; Сјајни бод детални ленти; Истегнување на лента за истегнување на куки.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката