Квартет затворен магнетски директориум, 36, црна површина, графитна алуминиумска рамка

Квартет затворен магнетски директориум, 36, црна површина, графитна алуминиумска рамка

DEN 956.64

Достапност

Одбори, Планирање на квартет ® затворен магнетски директориум. Заграден дизајн со врата за заклучување ги одржува информациите безбедни. Една врата. Тип на табла : буква; Ширина на таблата : 48 "; висина на таблата : 36 "; Површина : Магнетна. Овој квартет затворен магнетски директориум, 48 x 36, црна површина, графитна алуминиумска рамка е одлична табли, ставка за планирање и додатоци по намалена цена под 880 долари што не можете да ги пропуштите. Искажете ги информациите со магнетни букви (продадени одделно), или пост документи со магнети . За затворен употреба . Shatter Proof, заклучување на акрилните врати одржувајте ја пораката безбедна . радиус-рабната алуминиумска рамка има финиш во прав. Вклучен хардвер. Вклучен.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката