Органски органски тенок рустикален бел леб, Оз

Органски органски тенок рустикален бел леб, Оз

DEN 59.84

Достапност

Ние сме горди пекари од 1932 година и секогаш сме се залагале за користење квалитетни состојки. Нашиот органски органски тенок рустикален бел леб е едноставен рецепт со допир на морска сол. Тоа е вкусно реално - како треба да биде лебот. Органските леб од кафеава боја се не-ГМО и се прават без вештачки конзерванси, бои или вкусови и нема сируп од пченка со висока фруктоза. Оваа ставка е стабилна полица. Опис на големината : Редовно. Направени без вештачки конзерванси, бои или вкусови и нема сируп од пченка со висока фруктоза. Одлични работи се случуваат органски! Вкусна добрина што е УСДА органски и не-ГМО проект. 70 калории по парче. Секоја парче додава вкусен вкус на појадок, ручек или вечера. Одлично за спакувани ручеци!. Печено со најдобрите состојки што ви даваат исхрана за која се чувствувате добро заедно со богатиот вкус што ќе го сакате!.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката