Нокти на фантазијата за накит, твојата благодат

Нокти на фантазијата за накит, твојата благодат

DEN 0.67

Достапност

Нова фантазија за глам, крајната илузија на нозете, има ефекти и акценти со сопствен изглед. И со два начина да се носи (лепак или нашите табулатори за лепило) тие ќе останат ставени до една недела! Вклучува : 24 нокти, вклучени мега-лепила и лепак. Вклучува лепак од розов гел, 0,07 мл. Лепак на или лепило комплет за нокти.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката