Текстура 6-Парче Чешлана Памучна Крпа За Капење Поставена Во Таупе

Текстура 6-Парче Чешлана Памучна Крпа За Капење Поставена Во Таупе

DEN 255.84

Достапност

Текстурираните крпи се многу впивачки крпи со текстурирана шема на вафли. Тие се направени од 100% Чешлан памук. Текстурираните крпи се достапни во комплет од 6 парчиња кој се состои од 2 крпи за миење раце 2 и 2. Опсегот на бои е класичен и ќе работи со целиот декор. Лесната нега и големата долговечност се 2 дополнителна карактеристика Што Ја нуди комплетот Текстурирани крпи. Совршен пример за функција ја исполнува модата. 100% Чешлан Памук, Прекрасен Дизајн На Вафли Со Текстура, Одлични Бои, Абсорбента, Брзо Се Суши, Комплет Од 6 Парчиња.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката