Бања Светската Мапа во Када

Бања Светската Мапа во Када

DEN 1.33

Достапност

МАПА НА СВЕТОТ ВО-OTF0 A200020 29 шарени парчиња загатка од пена лебдат и се држат до ѕидот на плочката кога се влажни. Дознајте повеќе за светската географија додека се натопувате во када. Знаменитости и животни се вклучени за дополнителна забава за учење. Вклучува 29 парчиња пена и вреќа за складирање на вшмукувачка чаша. Се препорачува за деца на возраст од 3 години и постари.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката