Дизајн Куќа 582742-СН Келтон Тп Носител Сатен Никел

Дизајн Куќа 582742-СН Келтон Тп Носител Сатен Никел

DEN 2.67

Достапност

Дизајнерската Куќа 582742-Сн Келтон Држачот За Тоалетна Хартија е современ додаток на секоја бања. Овој модерен држач за тоалетна хартија е изграден од цинк и месинг, а завршен во современ сатенски никел. Држачот за тоалетна хартија во евро стил го прави менувањето на ролните ветре. Скриените завртки му даваат на овој додаток за бања софистициран, завршен изглед. Колекцијата Истпорт има соодветна шипка за крпи, прстен за крпи и кука за наметка за комплетен комплет за бања. Дизајниран и произведен Од Дизајн Хаус, доверлив извор за квалитетно осветлување, хардвер, водовод, кујна и производи за капење за секој вкус и ес со 1-годишна ограничена гаранција која штити од дефекти во материјалите и изработката држач За Тоалетна хартија Во Модерен стил со современа завршница од сатенски никел, совршен за ажурирање на просторот за бања. Додатокот доаѓа со лесни за инсталирање упатства и хардвер за монтирање. Метална конструкција за сигурна, долготрајна издржливост. Координирајте Ја Колекцијата Келтон со соодветни шипки за крпи, прстен за крпи и кука за наметка. 1-година ограничена гаранција.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката