Силиконски Поделени Шише Стискаш Тип Сапун Диспензерот Рака Сапун Шише Есенцијално Масло Лосион Шише Издавање

Силиконски Поделени Шише Стискаш Тип Сапун Диспензерот Рака Сапун Шише Есенцијално Масло Лосион Шише Издавање

DEN 207.84

Достапност

Опис : . Име : поделено шише. Боја : црна, бела. Материјал : силикон. Големина : 14*6см. Капацитет : 240мл. Содржина : . 1*поделено шише. Забелешка : Поради некои грешки во рачното мерење, вистинскиот објект треба да се прими како критериум Погоден за издавање гел за туширање, шампон, лосион итн. Погоден за бањи, кујни, домови, канцеларии, училишта, болници, хотели и ресторани. Изработен од висококвалитетен силикон, мек и издржлив.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката