Олдсмобил Аурора ВА527Ф Сребрен Челик Сив Металик 12оз Аеросол Спреј Допир

Олдсмобил Аурора ВА527Ф Сребрен Челик Сив Металик 12оз Аеросол Спреј Допир

DEN 575.84

Достапност

Совршен за мали допири, карпести чипови, гребнатини или уште поголеми површини. Бојата е лесна за нанесување И брзо сушење Секој комплет содржи еден 12 мл. Може една фаза уретан боја боја палто мешани специјално за вашиот автомобил или камион. Суши Сјајна. Може да се изшкурка и полира откако ќе се исуши преку ноќ. Нашите прецизни обрасци на вентилаторот се најмазното прскање најлесно за употреба аеросолна боја На пазарот Издржлива завршница во една фаза. Нема потреба од проѕирно палто. Најдобар квалитет допир (допир) боја на пазарот! . Модерен, издржлив уретански финиш за Сива Олдсмобилна Аурора. Секој комплет содржи еден 12 мл. конзерва со боја на основен слој измешана специјално за вашиот автомобил или камион.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката