Нова добра шарка на левата аспиратор, се вклопува во 1970 година- Chevrolet Camaro

Нова добра шарка на левата аспиратор, се вклопува во 1970 година- Chevrolet Camaro

DEN 707.04

Достапност

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им овозможат на клиентите широк спектар на високо квалитетни компоненти за замена, опрема и делови за поправка и пристапување до нивните автомобили, камиони и други возила, нудиме ново склопување на шарки за придружба на возачот на возачот. Тој е дизајниран да ја замени постојната шарка на аспираторот. Тоа одговара на вашиот Chevrolet Camaro 1970-1981. Проверете за да бидете сигурни дека одговара на вашето возило. Гаранција : 5 години, ограничено. Kai New Goodmark Driver Side Hinge Hinge, се вклопува во 1970-1981 Chevrolet Camaro изработен од челик. Директно вклопување замена за вашето возило. Иста форма се вклопува и функционира како ОЕ. Гаранција : 5 години, ограничено. Проверете го големиот избор на делови што се достапни за вашето возило. Fits Select : 1970-1981 Pontiac Firebird 1970-1981 Chevrolet Camaro и повеќе-Додадете го вашето возило во нашиот фит-додаток за да проверите.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката