5. Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, Спарл Сребрена, одговара на 1998- Нисан 200SX

5. Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, Спарл Сребрена, одговара на 1998- Нисан 200SX

DEN 1280.00

Достапност

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им овозможат на клиентите широк спектар на високо квалитетни компоненти за замена, опрема и делови за поправка и пристапување до нивните автомобили, камиони и други возила, ние нудиме реконструирано тркало за алуминиум за алуминиум ОЕМ. Тој е дизајниран да го замени постојното фабричко тркало. Карактеристиките вклучуваат 14 x 5,5, 5 двојни портпари, 4 лаг, шема на завртки од 100мм, сребро од искра. Тоа одговара на вашиот 1998-1998 Nissan 200 SX. Проверете за да бидете сигурни дека одговара на вашето возило. Гаранција : 5 години, ограничено. Kai 14 x 5,5 Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, Спарл Сребрена, Fits 1998-1998 Nissan 200 SX 14 x 5,5, 5 двокреветни погледи, 4 LUG, 100 mm Bolt Model, Sparkle Silver, изработено од алуминиум. Ги исполнува сите федерални стандарди за безбедност на моторот. Не е потребно дупчење за инсталација. Не се потребни измени за инсталација. Директно вклопување замена за вашето возило. Иста форма се вклопува и функционира како ОЕ. Гаранција : 5 години, ограничено. Заврши ореви и централното капаче не се вклучени. Проверете го големиот избор на делови што се достапни за вашето возило.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката