Необичен мирис на урина на Tink's # Doe-P во 4oz шише со пластично стискање

Необичен мирис на урина на Tink's Doe-P во 4oz шише со пластично стискање

DEN 3.00

Достапност

Tink's #1 Doe-P Deer Lure доаѓа во шише со големина 4 мл. Тоа е идеално мами од сите сезони што е направено од 100% урина од дое. Симулира мирис на DOE во вашата област за лов. Оваа урина DOE е особено ефикасна за време на сезоната на лак и пост-рута, кога големите долари бараат другар. Неговиот карактеристичен мирис го прави еленот iousубопитен. Доаѓа со лесен за употреба на врвот на Squirt за да се направи апликација едноставна. Овој #1 doe-p мами работи прекрасно со мириси бомби. Willе го направи вашиот лов повозбудлив со привлекување повеќе долари на некоја област. Овој разноврсен производ може да се користи и за прикривање на вашиот сопствен мирис додека ја пратите играта. Врвот на сквотот. Оригинална формула контролирана со квалитет. Користете ја урината DOE со партали за влечење, влошки за чизми, мириси на Tink's Mrison или во гребење. Направено од 100% природна естрозна урина.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката