Акрилна табла Saunders®, капацитет од 1 2 , има 8-1 2W 12h, јасно

Акрилна табла Saunders®, капацитет од 1 2 , има 8-1 2W 12h, јасно

DEN 2.67

Достапност

Клипборди Саундерс акрилна табла. Изградбата на отпорна на тресење го прави неопходен на работното место. Оваа капацитет на Saundersâ®acrylic, капацитет од 1/2 ", има 8-1/2 W x 12h, Clear е одлична клипчиња, архиви датотеки и ставки за сопственици на формулари по намалена цена што не можете да ја пропуштите. /метрички управувани рабови . гордо направени од Американци кои се слепи или оневозможени . Акрилик со големо влијание 1/8 ". клип со низок профил со вградена дупка за виси.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката