Аризона малина половина ладен чај и половина лимонада, Флорида. Оз

Аризона малина половина ладен чај и половина лимонада, Флорида. Оз

DEN 0.33

Достапност

Малина половина замрзнат чај и половина од лимонадата Protecte Ctarizona користи нови затемнети шишиња за да ги заштити природните антиоксидантни својства на нашите пијалоци од светлина. Еве на вашето здравје! Карактеристики на производот, VITAMAMIN C ANTIOXIDANT100% природен вкус CONTAINS 5% JUICENO конзервативци, вештачка боја или Flass Kosher Packing - Recyclable Pete - 1 Производство на пијалоци Forarizona USA LLC, Woodbury, NY, 11797, © Breagage Marketing USA, Inc. Патентен во очекување.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

6pk 20oz Az Arn Palm H&H
  • Новак

6pk 20oz Az Arn Palm H&H

DEN 348.64

Нашата легендарна комбинација на вкус на половина замрзнат чај и половина лимонада Широко познат по св�