В Акумулатор Одговара изберете: 1986-OLDSMOBILE ДЕЛТА 88, 1986-BUICK ELETRA

В Акумулатор Одговара изберете: 1986-OLDSMOBILE ДЕЛТА 88, 1986-BUICK ELETRA

DEN 4582.56

Достапност

Акумулатор/ Филтер За Сушење А/Ц Акумулатор Одговара Изберете : 1986-1988 ОЛДСМОБИЛ ДЕЛТА 88 6 Цил 3.8 Л 1986-1989 БУИК ЕЛЕКТРА 6 Цил 3.8 Л 1986-1988 БУИК ЛЕСАБРЕ 6 Цил 3.8 Л 1986-1988 ОЛДСМОБИЛ 98 6 Цил 3.8 Л 1987-1988 понтијак Боневил 6 Цил 3,8 Л и повеќе - додадете го вашето возило во НАШИОТ ДОДАТОК за вклопување ЗА ДА ПРОВЕРИТЕ.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката