Сабрина Сото Геометриска Област Килим, 4.42'6'

Сабрина Сото Геометриска Област Килим, 4.42'6'

DEN 1174.40

Достапност

Растејќи, мајката на сабрина Сото секогаш и велеше " бидете горди на вашиот дом!"Сега, популарниот дизајнер на ентериер и домаќин НА ХГТВ ја споделува таа порака со Вас преку Колекцијата Сабрина Сото Каса. Инспирирани од нејзините латински корени, овие килими имаат разиграни геометриски обрасци кои танцуваат низ бледи бои кои потсетуваат на тропските крајбрежја натопени со сонце. Комбинацијата на памучни рамни и бушави делови од купот додава текстура и малку луксуз, во согласност со еклектичниот стил на сабрина Сото. Со Колекцијата Сабрина Сото Каса, лесно е да се направи дом со кој ќе се гордеете. Лесно за чистење. Отпорен На Дамки. Не пролева. Деца и миленичиња пријателски. Машина Направена.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката