О Беј Заслепува Тафтувано Сино Цветно Медалјон Гранични Стапала Тркалезен Килим

О Беј Заслепува Тафтувано Сино Цветно Медалјон Гранични Стапала Тркалезен Килим

DEN 3.33

Достапност

Разубавете го вашиот простор со Заслепувачкиот тепих LR. Тоа е едноставен начин да додадете стил, удобност и топлина во секоја просторија. Елегантниот мотив инспириран од занаетчии во шик нијанси лесно преминува од традиционални домови во посовремени. Направен од 100% волна, кадифниот куп се чувствува мек на голи нозе. Погоден е само за внатрешна употреба. Додадете рампа за тепих (продадена одделно) на овој кружен Син тепих за да избегнете менување и лизгање. Изберете од две различни големини што одговараат на вашиот простор. Вол Беј Заслепуваат Сина Затворен Круг килим (4 'х 4') : Круг дома затворен килим. 100% волна. Се чувствува меко на голи нозе. Елегантен и уметнички дизајн. Достапно во големини 6 'х 6' и 4 'х 4'.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката