Бакстон Студио Браун Кожа Бар Столче

Бакстон Студио Браун Кожа Бар Столче

DEN 3311.84

Достапност

Кожен Трпезариски Стол изработен од цврст челик, издржлив врзан кожен тапацир, современи квадратни грбови Димензии : 32.48" Висок х 18.11" Широк х 20.87" Длабоко; Димензии На Седење : 18.7" Високо (Од Подот) х 19.09" Широк х 16.54" Длабоко; Димензии На Седење : (Прилагодливи) : 0" Високо (Од Подот); Назад : 13.78" високо; предни нозе : 18.11" високо; задни нозе : 17.32" високото седиште е високо 29 Инчи,Доаѓа Целосно Склопено,.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката