Нокиан Ротиива НА 215 65Р Т Тир

Нокиан Ротиива НА 215 65Р Т Тир

DEN 1777.76

Достапност

Цела сезона, гума за сите терени, Ротивата На Нокиан им нуди на возачите одлична стабилност и одговор на управувањето. Сите сезонски шари. Црвен или Црн страничен ѕид во зависност од големината на гумата. Гума За Сите Сезони која нуди оптимални перформанси без компромиси во однос на безбедноста и удобноста при возењето. Одговара : 2006-10 Тојота Сиена СЕ 2005-07 Крајслер Таун И Кантри Туринг 2009-13 Субару Форестер Х 2005-06 ХОНДА ЦР-В ЕКС 2005-08 Форд Мустангот База 2017-22 Џип Отпадник Северна 2004-05 Тојота СИЕНА XLE Ограничена 1999-2001 Хонда Одисеја карго 2017-21 Џип Компас Северна 2014 субару шумар 2.5 Јас 2016 Џип Отпадник Зора На Правдата 2013-14 Доџ Одмаздник Се 2008-09 доџ одмаздник Се 2019-22 Нисан Непријателски Спорт С 1999-2003 Доџ Гранд КАРАВАН Ес 2004-07 Доџ Караван Сст 2015 џип отпадник северна 2021 МАЗДА CX-30 gx 2009-17 Фолксваген Tiguan Трендлајн 2008-10 Крајслер Себринг LX 2008 kia sportage lx Луксузни 2007 Крајслер Себринг База 2005-07 Kia Sportage Lx И Повеќе - ДОДАДЕТЕ ГО Вашето Возило Во Нашиот Додаток За Вклопување За Да Проверите.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката