Тир Армстронг Тру-Трац СУ 255 50Р 109В XL Како Изведба Одговара: 2011-Форд Експлорер XLT, 2006-Шевролет Траилблазер СС

Тир Армстронг Тру-Трац СУ 255 50Р 109В XL Како Изведба Одговара: 2011-Форд Експлорер XLT, 2006-Шевролет Траилблазер СС

DEN 1.67

Достапност

Внимание! Поради големината На Гумите Пакетите може ДА се ОДВОЈАТ во курирскиот објект и да не се ИСПОРАЧУВААТ ИСТИОТ ДЕН иако ги испраќаме заедно. Информациите за следење може да се проверат со најавување на веб-страницата на курирот со главниот број за следење што ќе го добиете преку е-пошта. На пример, можете да добиете 3 гуми во еден ден, а 4-тиот следниот ден или денот потоа или една гума во еден ден, а вториот еден ден потоа. Ние разбираме дека ова е голема непријатност за нашите купувачи, но ОВА Е АПСОЛУТНО надвор од нашата контрола.Армстронг Тру-Трак КАРАКТЕРИСТИКИ И Придобивки Од целото време влечење подобрена контрола надградени нивоа на удобност ефикасни перформанси на гориво гаранција за опасност Од оптоварување понудена Од Армстронг Преглед Армстронг Тру-Трак су е перформанс и високи перформанси во зависност од брзинскиот рати(повеќе..) Големина : 255 50Р20. Сезона : Цела Сезона. Перформанси : Перформанси. Тип на автомобил : Камион/ТЕРЕНЕЦ. Опсег на оптоварување : XL. Производот Може Да Варира Од Сликата. Гума Раб Не Се Вклучени. Одговара : 2019 Фолксваген Атлас СЕ Р-Линија 2021-22 Фолксваген Атлас Сел Премиум Р-Линија 2018 Фолксваген Атлас Хајлајн 2010 Форд Експлорер Ограничена 2021 Мазда ЦХ-9 100-Годишнина Издание 2022-23 Акура МДХ База 2022-23 Нисан Патфиндер Сл Премиум 2016-20 Мазда Цх-9 ГРАНД Туринг 2008-09 Гмц Пратеник Денали 2022-23 Мазда Цх-9 Куро Издание 2007-09 Кадилак Срх База 2021-22 Фолксваген Атлас Крос Спорт Комфортлајн 2009 Форд Експлорер XLT 2020 Фолксваген Атлас Крос Спорт СЕ 2019 Ауди Е-Tron quattro Technik 2003-05 Land Rover Range Rover Hse 2009-10 Ford Explorer Sport Trac Ограничен 2021 Audi E-Tron Quattro Technik 2022-23 Audi E-Tron Quattro HRONOS издание 2008 Меркур Планинарска База 2007 LAND ROVER RANGE ROVER Supercharged 2023 Фолксваген Атлас Сел Р - Линија Црна 2022-23 Инфинити Qx60 Сензорни И Повеќе-Додадете Го Вашето Возило Во Нашиот Додаток За Вклопување За Да Проверите.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката