ВЕНЕЗИЈА КРУСАДА HP цела сезона 225 45ZR 94W Патнички гума

ВЕНЕЗИЈА КРУСАДА HP цела сезона 225 45ZR 94W Патнички гума

DEN 1435.84

Достапност

Специјален дизајн на керф со силициумско соединение за максимални перформанси дури и на влажни, суви или снежни услови. Венец на венеција ХП 225/45 ZR17 94 W FITS : 2013-15 Dodge Dart Aero 2016 Chevrolet Cruze LT 2016-17 Volkswagen Jetta Highline 2017 Hyundai Elantra Ultimate 2018 Hyundai Elantra SEL 2019-23 Kia Forte EX+ 2013-14 Volkswagen Jetta Hibrime 2001-06 Bmw. База 2021 Hyundai Elantra Ultimate Hybrid 2013-14 Mercedes-Benz C250 луксуз 2019-20 Hyundai Elantra Ultimate 2019-21 Volkswagen Jetta R-Line 2009-15 Scion XB Base 2007-12 Nissan Sentra SEN-R SPEC V 2022-23 Hyundai Elanta Blue Hybrid 2010-15 Lexus IS250 C 2016-17 Lexus IS200 T база 2014-19 Mercedes-Benz CLA250 4 Matic 2006-09 Lexus IS250 Base 2008 Mercedes-Benz C300 4 Matic Luxury 2012 Mercedes-Benz C250 4 Matic 2012 Volkswagen Jetta Highlin Корола ИМ база и повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката