АОЗОВИН 3Д Перница Мека Половината Перница Кадифен Полнети Играчка Декорација Подароци Подароци за семејството

АОЗОВИН 3Д Перница Мека Половината Перница Кадифен Полнети Играчка Декорација Подароци Подароци за семејството

DEN 399.84

Достапност

3д Перница Мека Перница За Половината Кадифен Полнет Подарок За Декорација На Играчкиопис : Изработен од висококвалитетна безбедносна средина-пријателска мека кадифена ткаенина и пп памучен филер; Може Да се Пере.Цртан филм дизајниран со таква симпатичност. Може да се сервира како перница за гушкање и играчка за играње. Избор на изглед на лицето и бои На Одличен подарок, играчка и декорација за вашиот дом. Големини : 35см; Материјал : еластична детска играчка спандекс; Играчки и Хоби; играчка со Меурчиња; играчки За бебиња; играчки За Капење; Играчка За Плажа; Едукативни играчки; играчка за Играчки; Играчки На Надувување; Нови чудни и смешни играчки; играчки на Отворено; Кадифен играчки; Сложувалка; Играчка со Бавно враќање На Декомпресија; косплеј; поп; играчки За Ноќта на Вештерките; Божиќни играчки; Празник играчки; стискаш играчка; играчка автомобил; кујна играчка; играчка Рај; Кукли ; Најдобро Продавани играчки; Топла играчки; Најпопуларните играчки; пофалба играчки; Дрвен блок;Подарок; барби Кукла; Фиџет играчки; базен играчки; плажа Играчки; бебе Играчки; Диносаурус Играчки; поп тоа Фиџет Играчка;играчка во собата.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката